Зустрічаємо святого Микола

Дата: 17.12.2018 11:32

Відкриття резиденції святого Миколая та запалювання новорічної ялинки відбудеться 19 грудня о 15.00 на центральній площі міста.

Малюки та дорослі матимуть змогу відчути новорічну атмосферу в казковому будиночку і поспілкуватися зі справжнім Чудотворцем 20 та 21 грудня з 13.00 по 16.00. Усі діти, які завітають до резиденції Святого Миколая, отримають подарунки.

Створювати святкову атмосферу будуть вихованці театрального гуртка духовно-просвітницького центру «Держава», зразковий ансамбль «Росинка», зразковий фольклорний ансамбль «Щедрик», зразковий ансамбль сучасного танцю «Колібрі», Олександра Сельська та Юля Надвинична.

Для дітей будуть проводитись цікаві ігри з призами: «Передай іграшку», «Святковий потяг»,  «Моє ім’я», «Кіт і миші».

Запрошуємо усіх малят та їх батьків, великих дітей і маленьких дорослих відвідати - Резиденцію Святого Миколая.