Миколая зустрічаймо в цей святий величний час

Дата: 19.12.2018 18:04

День Святого Миколая – світле й добре свято, яке з нетерпінням чекають усі, а, особливо, діти. З його приходом кожен із нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, яка під силу лише святому.

До свята Миколая вихованці Городоцького районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю готувались заздалегідь: писали листи, вивчали Молитву, пісні та танці. І ось сьогодні,19 грудня 2018 року, до вихованців Центру завітав справжній святий Миколай, зустріч з яким уже багато років поспіль організовує отець Зіновій, настоятель греко-католицької церкви. Очі дітей сіяли від радості. Вони залюбки  демонстрували Миколаю свої вміння, декламували вірші, співали, читали Молитву.
   Цього дня вихованці Центру приймали щиросердечні вітання та солодкі подарунки від О.Гереги народного депутата Верховної Ради України, О.Матвєйцевої голови Городоцької райдержадміністрації, О.Зелінської голови Городоцької районної ради, В.Підлісного міського голови, О.Бистрицької керуючої справами Городоцької міської ради, В.Лихви начальника управління соціального захисту населення Городоцької райдержадміністрації , Н.Тичук заступника начальника  управління соціального захисту населення Городоцької райдержадміністрації, О.Берегової голови Городоцького районного товариства інвалідів «Єднання», Н.Шевченко директора Городоцького районного територіального центру (надання соціальних послуг), Г.Сабіги начальникаї, Ю.Плавуцького начальника сектору превенції та В.Федорової старшого інспектора дозвольної системи Городоцького відділу поліції, отця Зіновія настоятеля греко-католицької церкви, С.Бевза  жителя міста Городок.

Л.Казмірчук, директор Городоцького
                                                                        районного центру комплексної реабілітації