Дата: 20.12.2018 21:49

20 грудня 2018 року відбулось останнє в цьому році засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради.   Одержана письмова заява В.Атаманського внесла зміни до порядку денного засідання, а тому першим питанням було вирішено слухати питання про дострокове припинення повноважень в.о.старости сіл Великий Карабчіїв, Грицькій Городоцької міської ради Володимира Олександровича Атаманського.

Решта питань, а зокрема: про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами; про присвоєння поштової адреси; про надання дозволу на зрізання зелених насаджень розглядались згідно порядку денного.
   На засіданні рішеннями виконавчого комітету було затверджено план  роботи   виконавчого комітету  міської ради на  І півріччя  2019 року, Положення про комісію  при  виконавчому комітеті Городоцької міської ради із зовнішньої оцінки якості соціальних послуг, які надаються Городоцьким  територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та перелік об’єктів та видів робіт на яких можуть відбувати порушники, яким за постановою  судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних  робіт  на 2019 рік.
  Члени виконавчого комітету ознайомились з проектом бюджету Городоцької міської ОТГ на 2019 рік, планом модернізації закладів освіти міської ради на 2019-2023 роки та звітом про роботу громадського формування з охорони громадського порядку на території Городоцької міської ради «Загін сприяння поліції», взяли активну участь в обговоренні перспективного плану розвитку Городоцького району на 2019-2021 роки.