оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади фахівця комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

Дата: 27.12.2018 13:51

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ГОРОДОЦЬКА МІСЬКА  РАДА

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ІНКЛЮЗИВНО – РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР»

вул.Шевченка,34, м.Городок, Хмельницька область,  32000, тел.(03851)3-22-41,

e-mail: 41932978@mail.gov.ua  Код  ЄДРПОУ 42368894

НАКАЗ

25 .12. 2018                                                                        №___31________

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної  посади фахівця комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

Городоцької міської ради Хмельницької області

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про освіту»,  Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 №545 та Статуту Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Городоцької міської ради Хмельницької області, затвердженого рішенням Городоцької районної ради від 11.04.2018 № 26 та з метою забезпечення відкритості і прозорості призначення фахівців Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Городоцької міської ради Хмельницької області

Наказую:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної  посади фахівця комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Городоцької міської ради Хмельницької області з 28 грудня 2018 року (перелік посад згідно додатку №1).
  2. Затвердити вимоги до кандидатів  на заміщення вакантної посади згідно з додатком №2.
  3. Повідомлення про оголошення конкурсу (додаток №3) опублікувати на офіційному сайті Городоцької міської об’єднаної територіальної громади  за електронною адресою:                 http://gorodocka-gromada.gov.ua 27грудня 2018 року.
  4. Затвердити Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантної  посади фахіця комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Городоцької міської ради Хмельницької області (додаток 4).
  5. Затвердити перелік питань на перевірку та оцінку знань Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень фахівця комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Городоцької міської ради Хмельницької області (додаток 5).
  6. Здійснити  прийом кадрових документів від претендентів на заміщення вакантної посади       протягом 15 календарних днів з дня опублікування повідомлення про оголошення конкурсу за адресою: м. Городок вул. Шевченка, 34 , комунальна установа «Інклюзивно – ресурсний центр» Городоцької міської ради Хмельницької області, кабінет директора тел.. 3-22-41.
  7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор                                                                                   В.Бендюжко

Повідомлення про оголошення конкурсу

Перелік вакантних посад на які оголошено конкурс

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»