Поважний ювілей

Дата: 28.12.2018 15:48

Сьогодні 28 грудня 2018 року житель м.Городок Олійник Дем’ян Іванович відзначає своє 100-річчя.

Привітати ювіляра приїхали перший заступник Городоцької районної державної адміністрації Сергій Зборовський, заступник головиГородоцької районної ради Руслан Райтаровський, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Городоцької міської ради Ольга Бистрицька та голова районної ради ветеранів Любов Воротна.

На долю чоловіка випало багато трагічних подій: голодомор, Велика Вітчизняна війна. Все трудове життя пропрацював на колгоспних нивах рідного села Підлісний Олексинець.

Звертаючись до ювіляра, представники влади та гості побажали йому міцного здоров’я, поваги від оточуючих, любові від рідних і близьких людей. На знак поваги передали Дем’яну Івановичу подяку та подарунок від голови Хмельницької обласної державної адміністрації Вадима Лозового.

Не обійшлося свято без гарної пісні. Працівники Городоцького міського Будинку культури привітали довгожителя піснями.