"Детективна пригода Діда Мороза" в реабілітаційному центрі

Дата: 29.12.2018 08:47

Новий рік –улюблене свято усіх поколінь: найяскравіше, найчарівніше, найдзвінкіше. У цього свята є своє особливе зачарування.

28 грудня 2018 року в  Городоцькому  районному центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю відбувся новорічний ранок «Детективна пригода Діда Мороза».

Вихованці Центру якось по-особливому готувались, адже програма новорічного свята була  незвичною і вимагала великої відповідальності .

На заході  був присутній сучасний Дід Мороз, який володіє комп’ютером, віруси, які перешкоджали проведенню свята, Баба Яга і Снігова Королева, Червона Шапочка, Вітруган, Поліцейські, Програміст, який намагався полагодити комп’ютер, тендітні сніжиночки, які кружляли у танку, чарівна Снігуронька, яка постійно намагалась тримати спокій, ну і - Антивірус, який знищив усіх вірусів. Свої ролі діти зіграли надзвичайно гарно й артистично.

По завершенні  заходу  Дід Мороз  вручив дітям подарунки. Багатий і щедрий мішок Діда Мороза був наповнений за допомогою Андрійчук Неоніли В’ячеславівни - першого заступника голови Хмельницької обласної ради, Підлісного Василя Васильовича - Городоцького міського голови, Карнасевич Галини Іванівни - депутата Городоцької міської ради.