Шановні жителі Городоцької громади!

Дата: 29.12.2018 08:58

Прийміть мої найщиріші вітання з Новим 2019 роком.

Ось і пройшов ще один рік нашої праці, рік, який залишиться в нашій пам’яті, як неоднозначний та складний, рік встановлення, падінь та перемог, але події якого ми будемо пам’ятати.

Незважаючи на перешкоди, які виникали на шляху до побудови нашого кращого майбутнього, ми змогли гідно прожити цей важкий час. Минулий рік збагатив нас чималим досвідом та згуртував.

Хочу подякувати за співпрацю депутатському корпусу, членам виконавчого комітету, працівникам виконавчого апарату міської ради та структурних підрозділів виконкому, керівникам підприємств, установ та організацій міста, приватним підприємцям і звичайним громадянам, котрі впродовж року допомагали нам.

Бажаю усім, великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч, щоб всі негаразди залишились в минулому році. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

Вірю, що у Новому році спільна робота ще більше об’єднає нашу громаду, а розпочаті справи, знайдуть своє продовження в наступному році.

З Новим роком!!!

З найкращими вітаннями,                                                                       В.Підлісний

міський голова