Комунальна служба працювала у святкові дні

Дата: 02.01.2019 09:14

Першого січня 2019 року комунальники оперативно ліквідували прорив водопровідної мережі. Витік води  стався по провулку  Волошковий,6  ( колишній Дімітрова, район «Бойні»). З метою уникнення значних втрат у водогоні адміністрацією підприємства було прийнято рішення негайно приступити до ліквідації прориву. Шість працівників дільниці  з водопостачання та водовідведення   з 9 години ранку працювали  над  ліквідацією  аварійної ситуації. Оскільки витік води стався на глибині до 3м довелось залучити ще й  екскаватор.

Дану  ділянку водопровідної мережі прокладено ще у 80-их роках, відповідно вона зношена та застаріла, що і спричинило витік води. Завдяки злагодженій праці централізоване водопостачання у даному мікрорайоні вдалось відновити о 19 годині після завершення усіх ремонтних робіт.

Городоцька міська рада дякує усім спеціалістам комунальної служби за оперативно виконану роботу у перший  святковий день нового року,та водночас приносить вибачення жителям даного мікрорайону за тимчасові незручності.

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунальногогосподарства Городоцької міської ради