Зустріч з перевізниками

Дата: 03.01.2019 17:07

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Літвінчук  провів зустріч з перевізниками, які здійснюють перевезення на міських маршрутах загального користування. Під час зустрічі обговорювались проблеми міського сполучення, розклад руху маршруток в святкові, вихідні та робочі дні та встановлення відеореєстраторів.

Сергій Літвінчук вислухав проблемні питання, які хвилюють перевізників щодо нормалізації транспортного сполучення в місті, адже в складних економічних умовах все більше автоперевізників нарікають на збитковість пасажирських перевезень.

Піднімалось також питання ремонту доріг. За словами перевізників, через вибоїни на дорогах постійно псується транспорт.

По завершенню зустрічі усі проблемні питання були взяті на контроль та поставлені завдання, які повинні бути негайно вирішенні.