Конструктивна зустріч

Дата: 15.01.2019 16:55

Днями в міській раді відбулась зустріч заступника міського голови з питань ЖКГ Сергія Літвінчука з жителями Остапковецького старостинського округу та  в.о. старости Святослава Волошина. Предметом зустрічі стало занепокоєння жителів села скасуванням з 01.01.2019р. нічного тарифу на електроенергію та підвищенням діючого тарифу до 3,05 грн., що в свою чергу призвело до  збільшенням плати за використання води. Учасники зібрання піднімали також питання щодо відновлення роботи артезіанської свердловини на території села Остапківці.

Перед учасниками зібрання виступив також начальник Городоцького РЕМ ПАТ «Хмельницькобленерго» Слободян Віктор Іванович, який роз’яснив норми діючого законодавства стосовно встановлення нових тарифів на послуги постачання електричної енергії споживачам.

На поставленні питання були надані змістовні відповіді та їх виконання взяте на особистий контроль Сергія Літвінчука.