УВАГА!!!

Дата: 16.01.2019 08:10

У зв’язку із святкуванням 18 січня водохресного Святвечора та 19 січня Водохрещення Господнього, яке передбачає церемонію освячення води на берегах річок, водоймищ, скупчення людей поблизу водних об’єктів та безпосередньо на кризі, купання людей в ополонках та у відкритих водоймах, зростає загроза загибелі людей на воді.

Під час проведення обрядових церемоній звертаємо особливу УВАГУ на виконання вимог розпорядження Президента України від 14 липня 2001 року №190/2001-рп «Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах», наказу МВС України від 10 квітня 2017 року №301 «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України».

З метою забезпечення безпеки і охорони життя людей та недопущення їх загибелі на водних об’єктах просимо ініціаторів та учасників обрядових заходів зберігати громадський порядок, дотримуватись правил поведінки на воді чи кризі, не допускати переохолодження чи обмороження.