Роботу артезіанської свердловини в с.Остапківці відновлено.

Дата: 16.01.2019 11:46

Питання щодо відновлення роботи артезіанської свердловини в с. Остапківці по вул. Липова тривалий час залишалось   проблемним для Остапковецького старостинського округу. Дана артезіанська свердловина, що забезпечує централізованим водопостачанням 20 домогосподарств населеного пункту  збудована та введена в експлуатацію ще у 1966 році та передана на баланс колишньої сільської ради місцевим сільськогосподарським підприємством імені Суворова. У результаті тривалої експлуатації свердловина замулилась, а  дебет свердловини знизився до 0 м3/годину. Тому  для наповнення водонапірної башти необхідно було мало не добу.

На замовлення Городоцької міської ради, в суботу 12  січня, фахівці  філії  Хмельницького ТОВ «Відновлення інженерних систем» приступили до робіт по прочистці свердловини. Два дні тривали відновлювальні роботи. До виконання підсобних робіт   долучились в. п. старости С. Волошин, працівники з благоустрою та небайдужі жителі села. У результаті проведених робіт дебет свердловини вдалось відновити до 2,7 м3/год. Як зазначив Святослав Волошин, водонапірна башта, від якої іде централізоване водопостачання до домівок жителів тепер наповнюється за 5 годин.

Користуючись нагодою, Городоцька міська рада дякує усім жителям с.

Остапківці, що  долучились до виконання робіт  по відновленню свердловини.

Відділ містобудування, архітектури  та житлово-комунального господарства Городоцької міської ради