Робота КП "Городоккомунсервіс"

Дата: 16.01.2019 12:54

У першій декаді січня  поточного року працівниками комунального підприємства проведено роботи з технічного обслуговування мереж  вуличного освітлення, ліквідації проривів водопровідних мереж, благоустрою громади. Роботи тривали, як у вихідні, так і у святкові дні, незважаючи на складні погодні умови.

Працівниками дільниці з водопостачання та водовідведення ліквідовано 6 проривів  водопровідних мереж, а саме  по  вул.Волошковій біля будинків 6 та 36, вул.Грушевського, вул.Чернишевського,  вул.Макарова, вул.Гайдара. Проведено ревізію запірної арматури по вул. Качинського на врізці на вул.Аеродромна. Також ліквідовано каналізаційні затори по вул.Грушевського,  вул.Чкалова, 34, проведено викачку каналізаціїних стоків по пров.МКК.

Три одиниці техніки комунального підприємства задіяно для розвезення піщано-соляної суміші  по місту.

Електриками комунального підприємства  проведено заміну ламп вуличного освітлення по вул.Грушевського, вул.Тельмана, вул.Чкалова, вул.Чайковського, вул.Індустріальна, вул.Призаводська, пров.МКК, вул.Гончара, вул.Зелена, вул.Будівельна, вул.Тельмана, вул.Мічуріна, вул.Привокзальна, пров.Шкільний, вул.Шевченка. Проведено заміну ліхтарів по вул.Терешкова.

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Городоцької міської ради