Дата: 21.01.2019 12:57

Сьогодні в залі засідань Городоцької районної ради відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України. На заході були присутні очільники району та громади. З вітальним словом до усіх присутніх звернулась голова районної ради Ольга Зелінська, яка зазначила, що саме в цей день 100 років тому на Софіївській площі в Києві відбулось офіційне об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в одну державу.

По закінченню заходу голова районної ради Ольга Зелінська, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Зборовський та секретар міської ради Олена Гріх поклали квіти до пам’ятника першого президента України Михайла Грушевського.