Доля ветеранів – небайдужа

Дата: 24.01.2019 15:11

Ветерани… За плечима у цих людей нелегкий життєвий шлях – роки воєнного лихоліття, самовіддана праця в період відбудови народного господарства. Ми вдячні ветеранам Городоччини – учасникам бойових дій у Другій світовій війні, ветеранам Великої Вітчизняної війни, ветеранам праці за їхній подвиг, за відвойовану в жорстокій боротьбі з ворогом свободу, за непохитну віру в ідеали добра і справедливості.

Ветерани – люди особливі, це своєрідний моральний барометр суспільства, за яким ми, сучасники, повинні звіряти свої справи. Та чи завжди за метушливим темпом буденності ми оглядаємось на тих, хто дав нам можливість тривалий час жити під мирним небом, чи в усьому враховуємо їх досвід та з увагою ставимось до їхніх проблем? Швидше за все, ні.

Станом на 01.01.2019 року в районі проживає 11400 пенсіонерів з яких 850 – одиноких. Хоча на державному рівні для ветеранів зроблено чимало позитивного, все ж трапляються непоодинокі факти нашого байдужого ставлення і духовної черствості.

Метою Організації «Благодійний фонд «Ветеран Городоччини» є – всебічний захист законних прав, соціальних, економічних та вікових інтересів ветеранів, учасників ВВВ, ветеранів праці, дітей війни, ветеранів військової служби, інших силових структур, пенсіонерів та громадян похилого віку.

Адреса організації: 32000, Хмельницька область, м.Городок, вул.Грушевського,53.

Благодійна організація «Благодійний фонд «Ветеран Городоччини»

Код ЄДРПОУ 40243059

Накопичувальний рахунок у гривнях №26004300806760

МФО 315784 у Городоцькому ТВБВ №10022/0100 філії Хмельницького облуправління «Ощадбанк».