Роботи КП "Городоккомунсервіс"

Дата: 25.01.2019 10:26

24 січня працівниками дільниці з водопостачання та водовідведення КП «Городоккомунсервіс» проведено заміну насосного обладнання на артезіанській свердловині в мікрорайоні «Дубок».

На протязі декількох днів у жителів даного мікрорайону траплялись перебої в системі водопостачання. Працівниками підприємства  попередньо було проведено ремонтні роботи шляхом «прокачки» насосу, однак бажаного результату не вдалося досягнути. Відповідно і було прийнято рішення по заміні насосного агрегату. Вчора роботи завершено та відновлено  централізоване водопостачання жителям даного мікрорайону.

23 січня ліквідовано прорив водопровідної мережі по вул.Шухевича.

Також на протязі цього тижня  електриками підприємства проведено заміну ламп вуличного освітлення  по місту.

Працівниками з благоустрою проведено підрізку  дерев біля артезіанської свердловини «Жмеринка».

Розвезено посипковий матеріал по місту та в сільські населені пункти-с.Кузьмин, с.Чорниводи, с.Папірня, с.Тростянець.

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Городоцької міської ради