Найближчим часом будуть внесені зміни і встановлені нові межі міста Городок.

Дата: 28.01.2019 08:23

Неодноразово жителі мікрорайону «Стара гребля» звертались до Городоцької міської ради з проханням врегулювати в правовому полі питання щодо встановлення меж міста Городок в зв’язку з тим, що вони не мають можливості належним чином оформити право власності на земельні ділянки, якими  користуються та на житлові будинки, в яких проживають.  Зволікання із вирішенням питання щодо погодження  меж адміністративно – територіальної одиниці м. Городка затримує також проведення нормативно – грошової оцінки земель на відповідній території , що в свою чергу впливає на надходження земельного податку до місцевого бюджету.

Ця проблема не залишилась поза увагою нашого народного депутата України Олександра Володимировича Гереги. На даний час підготовлено проект Постанови Верховної Ради України «Про зміну і встановлення меж міста Городок Городоцького району Хмельницької області». Народний депутат України О.Герега  звернувся до голови Верховної Ради України А.Парубія з проханням винести проект цієї постанови на розгляд на першому пленарному тижні XX сесії Верховної Ради України з 5 по 8 лютого 2019 року.

Вноситься
                                                                                                     Кабінетом Міністрів України

В. ГРОЙСМАН

“     ”                       2018 р.

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про зміну і встановлення меж міста Городок

Городоцького району Хмельницької області

Верховна Рада України  п о с т а н о в л я є:

1. Змінити межі міста Городок Городоцького району Хмельницької області, збільшивши територію міста на 474,61 гектара земель, у тому числі за рахунок 470,64 гектара земель, що перебувають у віданні Городоцької міської ради, і 3,97 гектара земель - Бедриковецької сільської ради Городоцького району, та затвердити територію міста Городок Городоцького району загальною площею 2132,11 гектара.

2. Встановити межі міста Городок Городоцького району Хмельницької області відповідно до проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці за адресою: м. Городок Городоцької міської ради Хмельницької області (план умовної зовнішньої межі міста додається).

3. Кабінету Міністрів України забезпечити в межах повноважень взаємодію центральних і місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у вирішенні питань, пов’язаних із зміною і встановленням меж міста Городок Городоцького району Хмельницької області.

Верховної Ради України

Додаток до проекту