Аналіз сайтів ОТГ та практичні поради щодо їх змін

Дата: 04.02.2019 11:50

У Хмельницькому Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся тренінг «Аналіз сайтів ОТГ та практичні поради щодо їх змін». На тренінгу були присутні більше тридцяти представників з різних громад Хмельницької області, в т.ч. з Городоцької ОТГ.

Сайт громади – перш за все, це якісне інформування та комунікація з населенням. Важливо, щоб їх наповнення було якісним та повноцінним, адже саме інформаційна складова є дуже важливою у поширенні успіхів громади та децентралізації.

Учасники тренінгу ознайомилися з детальним аналізом сайтів громад та проаналізували хто і що читає на сайтах, якої інформації бракує і навіть кому важливо вдосконалювати мобільні версії своїх інформаційних сторінок та донесення інформації, щоб її отримала максимальна кількість жителів своєї громади.