Роботи, проведені комунальним підприємством «Городоккомунсервіс» на протязі тижня

Дата: 08.02.2019 15:20

Значний обсяг робіт  по відновленню системи водопостачання проведено  в Чорниводському старостинському окрузі. Протягом трьох днів працювали працівники дільниці з водопостачання та водовідведення спільно з працівниками по благоустрою даного округу.

В с.Мудриголови на артезіанській свердловині та водонапірній башті, що забезпечують централізоване водопостачання мешканців  даного населеного пункту, здійснено   демонтаж  насосного обладнання, частково  замінено аварійні ділянки водопровідної мережі на пластикові труби, проведено  заміну напірної колони, встановлено крани на водонапірній башті. Для проведення робіт було залучено нову одиницю техніки комунального підприємства - колісний телескопічний навантажувач ВОВСАТ.

Як зазначив В.Пшонко, проведена робота по відновленню системи водопостачання уже дала свої результати. Споживання електроенергії зменшилось втричі. Раніше добове споживання електроенергії становило 36 кВт/год, на сьогоднішній день-12 кВт/год. Питання щодо зменшення споживання електроенергії надзвичайно актуально в даний час, особливо  в умовах відміни «нічного тарифу».

Також на протязі цього тижня у місті ліквідовано два прориви водопровідної мережі по вул.Івана Іова (колишня вул.Пархоменко) та по вул.Садова. Ліквідовано каналізаційні затори на  вул. Чкалова 32, вул.Чкалова 34, вул.Миру,2, вул.Шевченка,58. Проведено викачку каналізаційних стоків по пров.МКК.

Електриками підприємства проведено ремонтні роботи на артезіанській свердловині «Моноліт», відремонтовано світлофор по вул.Шевченка, відремонтовано коридорне освітлення по вул.Терешкова 1а. В Яромирському старостинському окрузі знято електролічильники  з метою їх державної перевірки.

Працівники з благоустрою залучені до обрізки тополь по вул.Тургєнева. Роботи надалі ще тривають.

Відділ містобудування,архітектури та житлово-комунального господарства  Городоцької міської ради