Офтальмологи районної лікарні отримали нову оптику

Дата: 11.02.2019 11:01

Вкінці грудня минулого року адміністрація Городоцької центральної районної лікарні звернулася із листом до міської ради з проханням виділити кошти на придбання набору пробних окулярних лінз для діагностування офтальмологічних хворих поліклінічного відділення лікарні.

У зв’язку з тим, що лист надійшов 28 грудня, після того як відбулося засідання бюджетної комісії та сесії міської ради, - розповідає Городоцький міський голова Василь Підлісний, - видатки на ці потреби лікувального закладу не були враховані при плануванні бюджету ОТГ на 2019 рік. Відтак міська рада звернулася із відповідним листом до директора Благодійного фонду «Агрохолдингу «Мрія».

Вартість лінз – майже 14 тисяч гривень. Благодійний Фонд їх придбав і 8 лютого лікарі-офтальмологи вже мали змогу проводити діагностування хворих за допомогою нових сучасних приладів. Як зазначили лікарі, до цього часу офтальмологи користувалися набором пробних лінз із 1974 року.