Президентська нагорода «За гуманітарну участь в антитерористичній операції»

Дата: 14.02.2019 16:55

Днями, в м.Тернопіль, був нагороджений відзнакою Президента України  «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» наш земляк, волонтер – Анатолій Ференс.

Анатолій Сергійович протягом вже довгого періоду часу доставляє українським бійцям їжу, одяг, ліки, технічні засоби, обмундирування та багато інших необхідних речей на фронті.

Нагорода такого рівня цілком заслужена. Волонтер постійно їздить на схід України та всіляко допомагає нашим бійцям. Кожний з нас усвідомлює, що без таких людей, як Анатолій та його однодумці, які роблять усе можливе, щоб допомогти нашим бійцям, було б вкрай важко.

Відзнаку Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» встановлено з метою гідного відзначення працівників підприємств, установ та організацій, інших осіб, які залучалися або добровільно забезпечували проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, здійснювали волонтерську діяльність, перебуваючи безпосередньо в районі проведення антитерористичної операції у період її проведення.

Вітаємо нашого земляка – Ференса Анатолія Сергійовича з почесною нагородою.