Афганістан – пекучий біль і вічна пам’ять…

Дата: 15.02.2019 15:31

Кожного року 15 лютого в Україні вшановують воїнів – інтернаціоналістів афганської війни та учасників бойових дій на території інших держав.

Цього року ця подія є особливою, тому що вже пройшло 30 років з Дня виведення радянських військ з Афганістану.

Напередодні пам’ятної дати голова Городоцької районної державної адміністрації Олена Матвєйцева, міський голова Василь Підлісний, голова спілки ветеранів афганців (воїнів - інтернаціоналістів) Володимир Сайко та учасники бойових дій на території Афганістану поклали квіти до могили  загиблого воїна-жителя м.Городка Івана Кириченка.  В.о. старости Володимир Сінгілевич та представники спілки ветеранів Афганців відвідали могили загиблих воїнів Олега Бламара та Анатолія Косолапова, які похоронені на території Скіпченського та Великокарабчіївського старостинських округів.

В ці дні проходила низка заходів по всій території громади – покладання квітів, зустрічі з учасникам бойових дій на території інших держав, шкільні класні години та інші заходи.

Сьогодні в приміщенні Городоцької дитячої художньої школи відбулись урочистості з нагоди пам’ятної дати, приурочені до тридцятої річниці виведення радянських військ з Афганістану. З теплими та щирими словами звернулись до присутніх голова Городоцької державної адміністрації Олена Матвєйцева, голова районної ради Ольга Зелінська, міський голова Василь Підлісний, керівник Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський, голова спілки ветеранів  афганців (воїнів - інтернаціоналістів) Володимир Сайко. Побажали усім присутнім здоров’я, миру та злагоди в родинах. Патріотичними піснями привітали колишніх воїнів також творчі колективи Городоцького району.

Наприкінці урочистої частини усі воїни – інтернаціоналісти афганської війни, учасники бойових дій на території інших держав вийшли на сцену на фронтових «сто грам».

Завершився захід спільним покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям.