Виїзний прийом громадян голови районної державної адміністрації Олени Матвєйцевої спільний з представниками правоохоронних органів.

Дата: 22.02.2019 09:05

20 лютого,  у селі Чорниводи відбувся виїзний прийом громадян голови районної державної адміністрації Олени Матвєйцевої спільний з представниками правоохоронних органів.

З метою оперативного вирішення проблемних питань громадян на місцях у прийомі громадян взяли також участь: голова районної ради Ольга Зелінська, керівник місцевої прокуратури Сергій Стецюк, начальник сектору реагування патрульної поліції Городоцького відділення поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Сергій Козенко, виконувач обов’язків старости сіл Чорниводи, Мудриголови, Папірня Віктор Пшонко, керівники закладів соціальної сфери села.

Основні питання, що турбують жителів стосувалися надання матеріальної допомоги на дороговартісне лікування, необхідності проведення капітального ремонту центральної дороги села Чорниводи та обмеження руху через село важковагового транспорту, виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Під час проведення спільного виїзного прийому громадян голова районної державної адміністрації Олена Матвєйцева обговорила Перспективний план розвитку району на 2019 - 2021 роки з активом села та вислухала усі зауваження та пропозиції жителів громади.

На поставлені питання місцеві жителі отримали вичерпні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують додаткового вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації для їх вирішення.

Використано матеріали з сайту Городоцької районної державної адміністрації.