Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 22.02.2019 14:16

20 лютого в нашому місті відбулось ряд заходів з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.

У мікрорайоні цукрового заводу біля пам’ятника Героям Небесної Сотні відбувся урочистий захід за участю керівництва району та міста, представників районної організації ПП «За конкретні справи», членів ветеранської організації, педагогічного та учнівського колективу Городоцького ліцею №2, громадськості. Учасники заходу вшанували героїв, що загинули під час трагічних подій Революції Гідності хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знака.

У міській бібліотеці проведено урок мужності для школярів «Слава загиблим за нас на Майдані. Вічна пам’ять Небесній Сотні». У релігійних храмах усіх діючих у місті та районі конфесій були відправлені поминальні панахиди в честь борців, що загинули під час Революції Гідності, під час бойових дій в зоні антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.

Заходи з нагоди Дня Небесної Сотні відбувалися також у сільських населених пунктах Городоцької об’єднаної територіальної громади.