Щотижневий звіт  про проведену роботу  комунальним підприємством «Городоккомунсервіс»

Дата: 22.02.2019 15:27

На прохання жителів пров. Річний щодо  зменшення тиску води  у водопровідній системі працівниками дільниці з водопостачання та водовідведення встановлено регулятор тиску по даному провулку.

Ліквідовано прориви водопровідних мереж по вул.Миру,2 вул.Заводська Площа, вул.Лермонтова та по пров.МКК.

Розпочато роботи з поточного ремонту доріг громади. Працівниками комунального підприємства розвезено щебінь та прогрейдеровано частину вул.Тельмана та вул.Пушкіна.

Працівниками з благоустрою завершено роботи по обрізанню тополь по вул.Тельмана м.Городок. Робітниками з благоустрою, що працюють у старостинських округах  на протязі тижня проведено розчистку чагарників вздовж доріг та на кладовищах у сільських населених пунктах.

Електриками підприємства  замінено лампи вуличного освітлення по місту: вул.Набережна, вул.Смотрицька, пров.Ткачука в м.Городок та в Великояромирському і Пільноолексинецькому старостинських округах. Проведено збір показників обліку електричної енергії.

В Жищинецькому старостинському окрузі тривають роботи по відновленню мереж вуличного освітлення.

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  Городоцької міської ради