Засідання комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій

Дата: 01.03.2019 14:36

Сьогодні в залі засідань Городоцької міської ради відбулось засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету,  планування соціально-економічного розвитку та інвестицій під головуванням депутата міської ради Руслана Задорожного.

Комісією було розглянуто ряд питань щодо внесення змін до до міського бюджету на 2019 р.   в зв’язку з прийняттям рішення  сесії обласної ради від 22 лютого  2019р. № 2-24-/2018  „ Про внесення змін до обласного бюджету Хмельницької області на 2019 рік.            Зокрема,  за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету спеціального фонду в сумі 5 898 895 грн. спрямовано на будівництво об`єктів житлово-комунального господарства

Городоцької ОТГ, 500 000 грн. виділено на оснащення  закладів загальної середньої  освіти засобами навчання та обладнанням для кабінетів природничо-математичних предметів, 2 562 000 грн. - на придбання шкільних автобусів.

Розглядалось також питання щодо виділення коштів з міського бюджету на спів фінансування будівництва Пільноолексинецької та Купинської амбулаторій в сумі 1 099 386 грн.

За результатами розгляду бюджетних питань членами комісії складено протокол та підготовлено проект рішення до позачергової сесії Городоцької міської ради, яка відбудеться 5 березня 2019 року в залі засідань Городоцької міської ради.