Шістнадцята позачергова сесія Городоцької міської ради

Дата: 05.03.2019 15:50

Сьогодні, 05 березня, відбулась шістнадцята позачергова сесія міської ради під головуванням  Василя Підлісного.  В роботі сесії  взяли участь 25 депутатів із 34 обраних.

Депутати  затвердили зміни до бюджету Городоцької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, внесли  зміни до діючих програм: Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Городоцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги» Городоцької районної ради на 2019 рік та соціально-економічного розвитку Городоцької міської ОТГ на 2019 рік.

А також розглянули питання «Про внесення змін до рішення №3 дванадцятої сесії Городоцької міської ради VІІ скликання від 20.11.2018 року «Про затвердження Статуту Городоцької міської об’єднаної територіальної громади».