Тривають роботи з благоустрою території громади

Дата: 07.03.2019 13:48

Рання весна та сприятливі погодні умови дозволили розпочати ряд робіт з благоустрою території населених пунктів громади. Зокрема, проводиться поточний ремонт доріг комунальної власності.

На цьому тижні продовжується поточний ремонт дорожнього покриття по вулицях Пушкіна, Гайдара, Кузнєцова та провулку Ткачука у м. Городок.

В Підлісноолексинецькому старостинському окрузі завершено роботи по відновленю пішохідного містка через річку, що перетинає дорогу, яка сполучає вулиці І.Франка та Центральну. До робіт вдалось приступити лише після того, як стало можливим пересування по заболоченим раніше дорогам. Попередньо орендарями ставків було очищено канали, внаслідок чого зійшла вода, яка через захаращення русла розливалась по долинах та підтоплювала дороги.

Протягом трьох днів робітники по благоустрою відновлювали місток. Завдяки проведеній роботі відновлено підїзд до трьох дворів та значно скорочено шлях для мешканців с.Слобідка Олексинецька до крамниці в с.Підлісний Олексинець.

Продовжуються роботи по впорядкуванню території, обрізанню гілля та дикоростучих чагарників на цвинтарях і обабіч вулиць в усіх старостинських округах громади.

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства