Горіховий бізнес

Дата: 15.03.2019 10:59

14 березня 2019 року делегація зацікавлених осіб у розвитку горіхівництва  в Городоцькій громаді відвідала поля фундука спеціалізованого фермерського господарства «УніАгро» (с.Масівці, Хмельницького району, Хмельницької обл.), що входить до Подільської Асоціації виробників саджанців та горіхів фундука «Золотий горішок».

Відбулася цікава інформативна зустріч з комерційним директором та агрономом господарства, які поінформували присутніх про технологію  вирощування фундука, як однієї з найперспективніших та найприбутковіших сільськогосподарських культур.

Учасники мали можливість побачити промисловий сад фундука площею 50 га, розсадники, де вирощуються саджанці кращих європейських та українських сортів фундука, системою крапельного зрошення, яка необхідна для обслуговування фундукового саду.

Наприкінці зустрічі, кожен з учасників був забезпечений необхідними інформаційними матеріалами для започаткування власного горіхового бізнесу.