Перелік робіт, проведених працівниками КП «Городоккомунсервіс» за період 11.03. по 15.03.2019 року

Дата: 15.03.2019 16:18

Працівниками дільниці з водопостачання та водовідведення  ліквідовано прориви водопровідних мереж по пров.МКК  та вул.Бухти. Ліквідовано каналізаційні затори по вул.Миру та вул.Шевченка.

Триває поточний ремонт  доріг громади. Розвезено щебінь на вулицю Вишневу та вулицю Молодіжна.

Електриками підприємства проведено технічне обслуговування із заміною ламп вуличного освітлення в Кузьминському старостинському окрузі, Яромирському старостинському окрузі (с.Завадинці, с.Велика Яромирка). В дитячому навчальному закладі с.Завадинці електриками підприємства замінено кабель та автоматику. Проведено  заміну ламп вуличного освітлення по місту (вул.Грушевського, вул.Л.Українки, пров.Крутий, вул.Богдана Хмельницького).

Проведено значний обсяг робіт працівниками з благоустрою по впорядкуванню населених пунктів громади: підрізку кущів та дерев, розчистку  чагарників, впорядкування кладовищ. Також працівники з благоустрою у сільських населених пунктах на протязі цього тижня були залучені до ліквідації наслідків буревію. Працівниками  з благоустрою Підлісноолексинецького старостинському  округу полагоджено покрівлю ФАПу, працівниками з благоустрою  Чорниводського старостинського округу  відремонтовано  покрівлю будинку культури в с.Чорниводи та  налагоджено пошкоджену лінію електропередачі по вул. Центральна, в с.Нове Поріччя полагоджено автобусну зупинку.

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства