Нарада аграріїв та пасічників району

Дата: 18.03.2019 12:39

15 березня в залі засідань адмінприміщення районної державної дміністрації та районної ради відбулася нарада аграріїв та пасічників району з метою координації спільних дій для запобігання масового отруєння бджіл при використанні засобів захисту рослин під час проведення весняно - польових робіт.

Нараду проводив перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Зборовський.

Участь в обговоренні проблеми взяли: генеральний директор ТДВ «Городоцьке» А.Битий, представник ТОВ «Мрія Фармінг Поділля» М.Кузь, представник ТОВ «Агропромтехніка» В.Грищишина, керівник агрохолдінгу «Кернел» на території Хмельницької області О.Берук, керівник ТОВ «Енселко Агро» М.Мізерний, голова районної Спілки пасічників А.Шостак.

Крім того, на заході були присутні: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Р.Конюшко, начальник лікарні ветеринарної медицини І.Стецюк, інспектор Держпродспоживслужби Л.Шкробот, фітосанітарний інспектор Держпрожспоживслужби Городоцького району О.Сторожук, представник обласної екологічної інспекції В.Михайлів, керівники фермерських господарств.

Після активного обговорення проблеми, зважаючи на вимоги чинного законодавства, за результатами зустрічі було вирішено створити карти медоносних посівів на території району, замінити високотоксичні речовини для обробітку полів на препарат «Біскай», проводити оприскування полів хімічними засобами, які мають сертифікат якості та дотримуватися норм їх внесення у відповідності до діючих інструкцій.

Джерело: Сайт Городоцької районної державної адміністрації