Особистий прийом міського голови

Дата: 18.03.2019 16:23

Сьогодні, 18 березня, міський голова Василь Підлісний провів особистий прийом громадян відповідно до затвердженого графіка. До міського голови звернулися жителі міста та громади щодо вирішення ряду важливих для них питань, а саме: сприяння у працевлаштуванні, земельні питання, питання щодо зрізання дерев, а також з приводу захисту безпритульних собак.

Жителів Купинського старостинського округу цікавила майбутня доля закладу середньої освіти, що знаходиться в с.Купин.

Міський голова уважно вислухав  громадян та надав відповіді на порушені ними питання, а ті, що потребували додаткових роз'яснень, доручив вивчити керівникам профільних відділів та сприяти у вирішенні проблем.