По старостинських округах підходить до завершення звіт міського голови

Дата: 18.03.2019 17:35

Продовжує звітувати перед населенням громади міський голова Василь Підлісний. Протягом сьогоднішнього дня очільник громади відвідав ще два старостинські округи: Пільноолексинецький та Жищинецький.

На початку звіту міський голова розповів про перспективний план розвитку громади, про основні напрямки роботи в минулому році, про проведену роботу міської ради та її виконавчого комітету. А також, було озвучено проблемні питання, з якими довелось зіштовхнутись у 2018 році.

Основними наболілими питаннями в Пільноолексинецькому старостинському окрузі були: забезпечення  медичним працівником  фельдшерського пункту, узаконення земельних ділянок за межами села, продовження будівництва третьої черги водогону та зрізання «проблемного» дерева, яке несе загрозу навколишнім будівлям.

В Жищинецькому окрузі: виділення земельних ділянок для ведення ОСГ та узаконення сільських пасовищ, про врегулювання  графіка маршруту приватного перевізника: Городок – Балакири,   придбання  машини для ритуальних потреб, завершення вуличного освітлення по окремих вулицях у с. Жищинціі, встановлення водовідвідних лотків та ін.

Жителі громади мали можливість поставити запитання, як міському голові, так і своїм депутатам і отримати відповіді на них, а також внести свої пропозиції.