Зустріч міського голови з жителями Радковицького старостинського округу

Дата: 19.03.2019 17:06

Жителі Радковицького  старостинського округу активно долучились до звіту міського голови, який  пройшов  19 березня в приміщенні  сільського Будинку культури.

У Радковиці , як і у інших старостинських округах, питання  сільчани  піднімали  одні і ті ж, виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, завершення прокладання водогону, встановлення  автобусної зупинки на  дорозі біля Борщовецького  хутора, встановлення туалетів на сільських кладовищах,  обмеження руху  великовантажних автомобілів центральними вулицями,   функціонування фельдшерських пунктів   на селі, узаконення  земельних ділянок для пасовищ та  ведення городництва за межами населеного пункту.

Ці та інші питання  розглядались   за участю представників  аграрних компаній, які здійснюють свою господарську  діяльність на території старостинського округу.