Засідання Ради регіонального розвитку Хмельниччини

Дата: 21.03.2019 09:26

Вчора Президент України Петро Порошенко взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку Хмельниччини, яке було присвячене затвердженню Перспективного плану розвитку області на 2019-2021 роки.

В засіданні Ради взяли участь голова районної державної адміністрації Олена Матвєйцева, голова районної ради Ольга Зелінська та міський голова Василь Підлісний, представники виконавчої влади, місцевого самоврядування та небайдужі громадяни з усіх куточків Хмельниччини.

Під час свого виступу Президент України зазначив, що Хмельницька область займає лідерські позиції у реалізації реформи децентралізації. Про це свідчать і перші результати, і готовність людей працювати заради змін у житті громад.

Петро Порошенко подякував хмельничанам за підтримку української армії, яка, на його тверде переконання, є гарантом суверенітету і незалежності нашої держави.

В свою чергу, голова облдержадміністрації Вадим Лозовий запевнив, що Хмельниччина насправді відчула усі позитивні результати реформ, що відбуваються в державі та надалі йтиме обраним курсом.