Міський голова прозвітував в двох останніх старостинських округах

Дата: 21.03.2019 17:30

Сьогодні, міський голова Василь Підлісний прозвітував в останніх двох старостинських округах громади: Остапковецькому та Кузьминському. На зустрічі були присутні в.о. старост, депутати міської ради, аграрії, які обробляють земельні ділянки на цих територіях та жителі громади, яким цікавий розвиток громади.
Міський голова розповів про всю виконану роботу за минулий рік на території старостинських округів, про роботу комунального підприємства та про перспективний план розвитку громади на майбутнє. Разом із жителями громади проаналізували виконанні роботи у минулому році і обговорили  проблеми над якими необхідно працювати далі.
Активно обговорили основні питання життєдіяльності територіальної громади та конкретних територій.
Жителі Остапковецького старостинського округу порушували такі важливі для громади проблемні питання, як відновлення автобусного сполучення Хмельницький-Дахнівка, проведення водопостачання, встановлення обмежувального знаку на містку села Остапківці, відновлення вуличного освітлення та ремонт доріг населених пунктів старостинського округу.
На території Кузьминського старостинського округу проблемами є ремонт громадських криниць, виготовлення генеральних планів населених пунктів округу, ремонт аварійного містка в с.Шишківці, підведення водопостачання жителям вул.Травнева с.Кузьмин.
Усі питання були взяті під особистий контроль міського голови.