Перелік робіт, проведених працівниками КП «Городоккомунсервіс» за період з 18.03 по 22.03.2019 року

Дата: 22.03.2019 15:40

Працівниками дільниці з водопостачання та водовідведення ліквідовано аварійну ситуацію, що сталась на центральному каналізаційному колекторі по вул.Шевченка та каналізаційний затор по вул.Київська,18. Проведено ряд робіт з ліквідації проривів водопровідних мереж в м.Городок по вул.Козацька, вул.Б.Хмельницького, вул.Чайковського, вул.Шухевича, пров.МКК. Відремонтовано водонапірну башту в с.Купин (проведено  зварювальні роботи).

Електриками комунального підприємства виконано роботи по усуненню недоліків згідно припису РЕМ в Кузьминському, Великояромирському, Старопісочнянському старостинських округах: встановлено лічильники, ввідні комутаційні апарати. Також проведено демонтаж лінії вуличного освітлення на вулиці Смотрицькій у м.Городок.

Ряд робіт виконано по впорядкуванню дорожнього покриття вулиць міста. Вивезено та розгорнуто щебінь на вулиці Поповича, проведено планування вулиці Садова з щебеневим покриттям та провулку Садовий, прогрейдеровано ділянку дороги від вул.Саксаганського до вул.Грушевського в м.Городок.

Триває впорядкування сільських населених пунктів громади: прибирання сміття, обкошування сухостою, вирубка чагарників, прибирання територій біля обелісків, прибирання скверів, території узбіччя доріг, сільських кладовищ, несанкціонованих сміттєзвалищ.

В Новосвітському старостинському окрузі та Чорниводському старостинському окрузі працівники з благоустрою були задіяні до виконання робіт по заміні шиферного покриття на сільських будинках культури.

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства