Чисте довкілля

Дата: 25.03.2019 14:19

23 березня, в урочищі «Cтарої греблі» відбулось прибирання прибережної смуги водойми р.Тростянка . Акція була організована небайдужими жителями міста та підтримана міською радою. Хоч прийшло і не багато людей,  близько 15, проте роботи зроблено чимало.

Люди почистили берег від пластику, скла та іншого сміття, вирубали чагарники, заодно і підтримали Всеукраїнської акцію «Чисті водойми – екологічно здорова країна».

Акцію було ініційовано, щоб очистити від сміття територію біля річки, зберегти природу та підтримати місця відпочинку в чистоті. Хотілось продемонструвати, що об’єднавши зусилля, можна вирішити чимало проблем та зробити світ навколо нас чистішим.

Надіємось, що підвищиться екологічна свідомість і люди дбайливіше ставитимуться до водних  об’єктів.

Дякуємо усім хто долучився до прибирання!