Досліджуємо інвестиційний потенціал Городоччини!

Дата: 28.03.2019 17:04

27 березня відбулася робоча зустріч по питанню залучення інвестицій у Городоцьку ОТГ. На зустрічі були присутні: міський голова Василь Підлісний, голова районної державної адміністрації Олена Матвєйцева, начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Катерина Бігняк, представник бізнесу з іноземними інвестиціями, який працює на території громади – Мірослав Казьмєрчак, волонтер Корпусу Миру в Україні – Стефані Янг  та представники  «UkraineInvest».
«UkraineInvest» – державна установа, яка утворена з метою залучення іноземних інвестицій в економіку України, вдосконалення інвестиційного іміджу, а також супроводження інвестиційних проектів іноземних інвесторів.
Основна мета зустрічі – визначення потенційних об’єктів для інвестицій, оцінка привабливості інвестиційного клімату та досвіду діяльності інвесторів на Городоччині. Також обговорили питання розвитку агробізнесу шляхом співпраці з наявним бізнесом та підтримки фермерських господарств, що планують створити фруктово-яблучний кластер.
Окрім дискусійної частини, було здійснено оглядові виїзди на існуючі підприємства (ПрАТ «Городоцький елеватор Суффле» та ТОВ «УО Технологія Україна»), а також на потенційні об’єкти для інвестицій (оглянуто вільні земельні ділянки у громаді та приміщення старих промислових підприємств).