Городоцька міська територіальна громада

Хмельницька область, Хмельницький район

Перехід на літній час 2019: коли переводять годинники в Україні

Дата: 29.03.2019 14:19
Кількість переглядів: 669

Незабаром відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки на одну годину вперед в Україні потрібно в останню неділю березня. Отже, в 2019 році не забудьте перейти на літній час у ніч з 30 на 31 березня о 3 годині ранку. А це означає, що спати ми будемо на годину менше. 

Перехід пройде по всій країні. На літній час разом з Україною перейдуть понад 70 країн світу Європи. Виняток становлять Ісландія, Росія і Білорусь.

До речі, вперше переводити годинник запропонували в 1784 році. Це зробив посол США у Франції Бенджамін Франклін. Рішення було ухвалено з метою економії свічок. Винахід переходу саме на літній час приписують англійцю Вільяму Віллетту.

В Україні годинник переводять з 1981 року. Фахівці дали рекомендації, як пережити перехід на літній час.

Переведення стрілок завжди супроводжується зміною ритму життя, а отже додатковим стресом. Експерти радять починати адаптуватися хоча б за тиждень до переведення годинників. Відомо, що різка зміна режиму погано впливає на організм людини. Тому в перші дні після переведення стрілок годинника ви можете відчути втому, підвищення тиску і головний біль.

При переході на літній час у 2019 році також можливе зниження імунітету і порушення сну. В такі дні науковці рекомендують більше відпочивати, щоб ваш фізичний і психологічний стан повністю адаптувався до різких змін.

Дотримуючись порад нижче, дискомфорт від переведення годинників на літній час у 2019 році буде мінімальним: Лягайте спати на 15 хвилин раніше, ніж ви звикли. Перед сном обов'язково провітрюйте кімнату. Приймайте контрастний душ. Слідкуйте за своїм харчуванням: вживайте тільки здорову та корисну їжу. Вечеряйте легкими продуктами. Їжте не пізніше ніж за дві години перед сном. Постарайтеся зменшити стрес і уникайте навантажень. Частіше гуляйте на свіжому повітрі в компанії людей, які піднімуть вам настрій.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь