Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Городоцької міської ради

Дата: 01.04.2019 17:01

1 квітня 2019 року на засіданні адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради розглянули сім протоколів про адміністративні правопорушення, передбачених статтями 150 «Порушення правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями»,  152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», 175-1 «Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях» та 183 « Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб».

За результатами розгляду протоколів осіб визнано винними у вчиненні адміністративного правопорушення та до них застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафів та попереджень в межах КУпАП.