Городоцька об'єднана територіальна громада "За чисте довкілля"!!!

Дата: 05.04.2019 15:31
Кількість переглядів: 1930

Протягом 4-5 квітня Городоцька громада підтримала Всеукраїнську акцію ''За чисте довкілля''. Прибирання проходило при в’їзді в місто в районі «Старої греблі» та на інших територіях. В заході взяли участь працівники міської ради, відділу освіти, районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, територіального центру соціального обслуговування, відділу культури, національностей, релігій та туризму та інших структурних підрозділів міської ради. Долучились до акції і працівники органів державної влади, трудові колективи установ, організацій та небайдужі жителі громади.

Роботи вистачало на всіх. Спільними зусиллями прибрали та очистили прибережну зону від чагарників і різноманітного сміття, якого, нажаль, було досить багато.

Городоцька міська рада дякує всім учасникам заходу! Чистота навколишнього середовища залежить від кожного із нас!

Шановні мешканці! Закликаємо вас під час весняних свят, які ви буде святкувати на природі, прибирайте за собою, не залишайте сміття!!!