ВИХОВАНКА БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ СТАЛА ПРИЗЕРКОЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

Дата: 08.04.2019 10:56

24 березня у м. Кам’янці-Подільському відбувся Всеукраїнський конкурс мистецтв «Україна – країна талантів-2019», у якому учасники (учні освітніх та позашкільних закладів) продемонстрували свої вокальні, хореографічні та акторські здібності, показали свої найкращі малюнки та вироби декоративно-ужиткового мистецтва.

Мета конкурсу - популяризація дитячої та юнацької творчості, надання учасникам можливості самовираження, творчого спілкування, формування творчого потенціалу підростаючого покоління, популяризація вокального, хореографічного, інструментального, театрального та інших видів мистецтв, підвищення професійної майстерності та кваліфікації виконавців і керівників творчих колективів, виявлення та підтримка талановитої молоді.
Участь у цьому конкурсі взяла вихованка Городоцького будинку дитячої творчості Кароліна Грель. Наша талановита землячка виборола гран-прі у загальній номінації та І місце у номінації «Народний вокал». Почесною відзнакою була нагороджена і керівник Кароліни - Тетяна Дмитрівна Мисик.