До уваги ОСББ, житлово-будівельних кооперативів (ЖБК), а також ініціативних груп громадян, які планують створити ОСББ!

Дата: 11.04.2019 09:18

16 квітня 2019 року 0 14.00 год., в приміщенні Городоцької міської ради буде проведена інформаційна сесія з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Програма сесії:

1. Завдання, мета та шляхи реалізації проекту ЄС/ПРООН «Об'єднання співласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень».

Інформує: Вячеслав Третякрегіональний координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Хмельницькій області.

2. Можливості термореновації багатоквартирних будинків за підтримки Фонду енергоефективності України.

Інформує: Лягутко Юрій Анатолійович - регіональний консультант Проекту IFC «Енергоефективність в Україні».

До участі запрошуються мешканці багатоквартирних житлових будинків, ініціативні групи які хочуть створити ОСББ та представники діючих ОСББ.