Дата: 12.04.2019 15:41

Сьогодні в приміщенні міської ради відбулось чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Василя Підлісного.

На черговому засіданні члени виконавчого комітету затвердили внесення змін до складу адміністративної комісії та опікунської ради виконавчого комітету Городоцької міської ради, надали дозвіл на виготовлення проектної документації та внесли зміни до окремих рішень виконавчого комітету міської ради.

Було надано дозвіл на зрізування зелених насаджень, видачу довідок фізичним особам, затвердили списки категорій осіб для відзначення їх з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Крім того, погоджено  надання дозволу на переведення власної квартири в окреме будинковолодіння та присвоєння поштової адреси.

Члени виконкому розглянули ще цілу низку важливих питань та прийняли відповідні рішення.