Перелік робіт, проведених працівниками КП «Городоккомунсервіс» за період з 08.04. по 12.04.2019 року

Дата: 15.04.2019 08:19

Працівниками дільниці з водопостачання та водовідведення замінено запірну арматуру по вул.Некрасова. Встановлено насосне обладнання на артезіанській свердловині №6 ( вул.Заводська площа). Ліквідовано прориви водопровідних мереж по вул.Чернишевського, вул.Пирогова, вул.Козацькій.

Ліквідовано каналізаційні затори по вул.Київська,18 та вул.Миру.

В м.Городок здійснено промивку та дезінфекцію резервуарів питної води, водонапірних башт та водопроводу хлорним вапном.

Розпочато роботи по заміні аварійної ділянки водопровідної мережі в с.Нове  Поріччя (прокопано 600м траншеї). В с.Сирватинці ліквідовано прорив водопровідної мережі по вул.Гагаріна.

Електриками підприємства відремонтовано мережу освітлення в підвальному приміщенні по вул.Гончара,6а, мережу коридорного освітлення по вул.Терешкова,1а та вул.Заводська Площа,3. Відновлено 150м мережі вуличного освітлення та встановлено 5 світильників  в м.Городок по вул.Смотрицька. Замінено лампи вуличного освітлення по вул.Некрасова та вул.Індустріальна в м.Городок. В с.Мудриголови відремонтовано лампи вуличного освітлення по вул. Шкільна, вул.Корольова, вул.І.Франка. Відремонтовано автоматику на артезіанських свердловинах  в с.Остапківці та в с.Балакири.

Проведено ямковий ремонт з використанням асфальтової суміші дорожнього покриття вул.Шевченка. Працівниками з благоустрою тривають роботи по впорядкуванню населених пунктів громади.

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства