Фінал чемпіонату України серед чоловічих команд другої ліги сезон 2018-2019рр.

Дата: 15.04.2019 11:32

З 12 по 14 квітня в СК «Епіцентр» за підтримки народного депутата України Олександра Гереги проходив фінал чемпіонату України серед чоловічих команд другої ліги сезон 2018-2019рр.

В фіналі взяли участь чотири команди з різних куточків України: «U-15» (м.Київ), «Захід Рембуд» (м.Бурштин), «Нафтохімік» (м.Кременчук) та «Подоляни» (м.Городок).

Чемпіоном України серед чоловічих команд другої ліги стала команда  «Подоляни». Срібний призер - збірна України «U-15», бронзові призери -  «Нафтохімік». Були також нагородженні гравці різних команд в окремих категоріях, а саме: кращий догравальний гравець, кращий центральний блокуючий, кращий діагональний гравець, кращий пасуючий гравець та кращий гравець літеро.

«Подоляни» зробили те, про що мріяли, вони стали найкращими і найсильнішими. І тепер команда з м.Городок переходить у першу лігу. Надіємось, що не за горами і Вища ліга. Хочеться подякувати усім гравцям та тренерам за наполегливість та професіоналізм, та усім хто допоміг здійснити мрію нашої команди.