Створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Дата: 16.04.2019 16:41

В залі засідань Городоцької міської ради відбулась інформаційна сесія з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Перед учасниками заходу виступили: Вячеслав Третяк -  регіональний координатор ПРООН «Об’єднання співласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» та регіональний консультант Проекту IFC «Енергоефективність в Україні» — Юрій Лягутко, який провів для учасників заходу тренінг «Багатоквартирний будинок: основи енергоефективності».

Під час тренінгу представили нові можливості термореновації багатоквартирних будинків за підтримки Фонду енергоефективності України.

В рамках проекту будуть також проводитися групові та індивідуальні консультації. Прохання до всіх зацікавлених осіб взяти участь в проекті.

Програма Фонду Енергоефективності надасть можливість отримати грант виключно для будинків, у яких створені  ОСББ. Це дозволить направити ресурси на одну із найбільш енерговитратних ділянок у сфері ЖКГ – багатоквартирних будинків, співвласники у яких організувалися з метою управління спільним майном.