Встановлення Великодньої композиції

Дата: 22.04.2019 16:05

На оглядовому майданчику краєзнавчого музею, з ініціативи Городоцької міської ради, було встановлено святкову Великодню композицію, яка тішить городоччан та гостей міста на час Пасхальних свят.

Це дійство вже стало доброю традицією у місті, хоч цього року і місце встановлення святкової композиції було змінено, людям ідея з писанками сподобалась. Адже на її фоні було зроблено не одне фото, попри не завжди добру погоду.

На майданчику було встановлено ляльку-мотанку та диво-писанки, різних розмірів, кольорів та розпису. Велетенські писанки розписані викладачами художньої школи українськими орнаментами, а вихованці школи долучились до розпису та встановлення святкової атрибутики.