Ми разом, ми сила!!!

Дата: 23.04.2019 16:56

Напередодні Великодніх свят, Городоцькою міською радою було оголошено збір гуманітарної допомоги для військових на сході України.

Посилки для військових збирали так, щоб створити їм святковий настрій. Адже скоро Пасха, яка є одним з найвеличніших християнських свят, на яке у зоні АТО захисники чекають і готуються.

Аби допомогти їм у повній мірі відчути це свято, городоччани зібрали значну кількість великодніх пасок, м’ясних виробів, крашанок, печива , різноманітних продуктів та ще багато інших необхідних речей, яких потребують наші військові.  До акції долучились і наймолодші мешканці громади, які підготували малюнки, листівки та великодні привітання. Надіємось, що теплі слова дітей допоможуть захисникам вистояти, а серця наповнять теплом та радістю.

Дякуємо усім, хто долучився до збору допомоги: Городоцькій міській раді, відділу освіти Городоцької міської ради, усім закладам шкільної та дошкільної  освіти ОТГ, Городоцькому районному центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, Купинському та Пільноолексинецькому старостинським округам,ТОВ« Агрохолдинг - 2012», Городоцькій державній податковій інспекції, приватним підприємцям: Віталію Левицькому, Ігору Мізерному, Віктору Панчишену, Сергію Божику, Дмитру Ференсу, Олегу Галянту, Василю Тоскалюку, Миколі Козаку та Юрію Шевчишену.